Projekty realizowane przez MZK S.A. w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Miejski Zakład Komunikacji S.A. w Ostrowie Wielkopolskim informuje, że od poniedziałku to jest od 09.11.2020 r. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały do odwołania według wakacyjnego rozkładu jazdy (dni robocze wolne od nauki szkolnej).   


Ponadto będzie możliwy zwrot środków pieniężnych za niewykorzystane imienne bilety okresowe ulgowe (30-dniowe, 14-dniowe, 7-dniowe) nabyte do dnia 6 listopada br. zgodnie z zapisami § 6 Załącznika nr 1 do Regulaminu Świadczenia Usług Publicznych przez MZK S.A. w Ostrowie Wielkopolskim:
„1. Zapisany e-bilet imienny okresowy w uzasadnionych przypadkach można anulować w PP lub POP najpóźniej do 5-go dnia od daty początkowej jego obowiązywania.
2. Kwotę zwrotu w przypadku anulowania e-biletu o którym mowa w ust. 1 oblicza się proporcjonalnie do okresu użytkowania.
3. Anulowanie zapisanego e-biletu odbywa się na pisemny wniosek złożony w PP lub POP poprzez usunięcie z e-biletu informacji o zapisanym bilecie.”

DRUK WNIOSKU O ANULOWANIE BILETU OKRESOWEGO ULGOWEGO   
    


W związku z zamknięciem cmentarzy, Miejski Zakład Komunikacji S.A.  w Ostrowie Wielkopolski informuje o wycofaniu w dniu 1 listopada 2020 roku dodatkowych linii 100, 101, 102, K1 BIS, 14 BIS. Linie regulane kursują jak w niedzielę i święta.    


Zapraszamy do wzięcia udziału w III etapie konkursu na nazwę dla ostrowskich ,,elektryków". Głosowanie potrwa do 15 listopada 2020 roku do godziny 24:00, a spośród 20 finałowych nazw, każdy uczestnik głosowania może wybrać 1 nazwę.

 

ANKIETA   


  


Informujemy, że w dniu 22.10.2020r. Punkt Obsługi Pasażera przy ulicy Partyzanckiej 27 będzie nieczynny. Najbliższy Punkt Obsługi Pasażera - Biuro Podróży "Malarczyk" Plac 23 Stycznia 11 czynny w godzinach 10:00 - 17:00.   


Miejski Zakład Komunikacji S.A. w Ostrowie Wielkopolskim informuje, iż w związku z zakwalifikowaniem powiatu ostrowskiego do czerwonej strefy i wprowadzeniem obostrzeń dotyczących transportu publicznego, zmienia dopuszczalną liczbę pasażerów mogących korzystać z autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji S.A.
Miejski Zakład Komunikacji S.A. informuje, iż od 17.10.2020 r. do odwołania w autobusie może być zajęte przez pasażerów maksymalnie 30% wszystkich miejsc siedzących i stojących przy założeniu, że co drugie miejsce siedzące będzie wolne.
Ponadto przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa we wszystkich autobusach komunikacji miejskiej.
    


Zachęcamy do udziału w konkursie, którego celem jest opracowanie i wyłonienie nazw dla 10 autobusów elektrycznych, które są użytkowane przez Miejski Zakład Komunikacji S.A. w Ostrowie Wielkopolskim.

Propozycje nazw w ramach Konkursu można nadsyłać od 30 września do 25 października 2020 r., do godz. 10.00, na adres e-mail: konkurs@mzk-ostrow.com.pl. W tytule wiadomości należy wpisać wyraz: "KONKURS". Propozycje mogą być jedno - lub dwuwyrazowe i powinny uwzględniać aspekt ekologiczny lub/i napęd elektryczny   Czytaj więcej...


22 września 2020 roku obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Bez Samochodu. Tego dnia komunikacja miejska będzie darmowa. Trzeba mieć jednak ze sobą ważny dowód rejestracyjny pojazdu, bo właśnie on upoważni do podróżowania autobusami bez opłaty za bilet. Należy pamiętać, że jeden dowód rejestracyjny upoważnia jedną osobę do darmowego przejazdu.   


W dniu 03.09.2020 r, zapraszamy pasażerów na prezentacje sześciu nowych autobusów elektrycznych. Prezentacja odbędzie się przed Halą Arena Ostrów.   


W związku z zakończeniem prac drogowych od dnia 2 września 2020r.

autobusy linii nr 25 powracają na trasę sprzed objazdu,
a przystanek „Kordeckiego – Urząd Skarbowy”
będzie ponownie obsługiwany.
    


Strona 6 z 39First   Previous   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Next   Last   
 
Szukaj


BiletomatZakup biletu komunikacji miejskiej

przez telefon komórkowy

 

 

----------------------------------------------

 

mPay

 

Zakup biletu komunikacji miejskiej

przez telefon komórkowy

 

----------------------------------------------

 

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W MZK

 

----------------------------------------------

 

 

 

OSTROWSKI ROWER MIEJSKI

 

 -----------------------------------------------

 

 

 


REJESTRACJA  E-BILETU 

 

LOGOWANIE DO SYSTEMU  E-BILETU

 

-----------------------------------------------

 

 

 

 

 

APLIKACJA myBUS ONLINE

informacja o odjazdach autobusów

 

 

 

-----------------------------------------


 

 

 
-----------------------------------------------  

 Informacje dla akcjonariuszy
 

-----------------------------------------------  

 

 

 

 

 Oficjalna strona Miasta

Ostrowa Wielkopolskiego

 

 -----------------------------------------------

 

 

Centrum Rozwoju Komunalnego


 

 -----------------------------------------------
 Jesteśmy na Facebooku


 -----------------------------------------------

 

 

 

Jesteśmy na instagramie

 

-----------------------------------------------

 

Numery boczne autobusów

niedostosowanych do

przewozu osób niepełnosprawnych


#255, #262, #266