Projekty realizowane przez MZK S.A. w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Informujemy, że Punkt Obsługi Pasażera przy ulicy Asnyka jest czynny w godzinach 8:00 -14:00.   


Od połowy kwietnia br. autobusy elektryczne należące do Miejskiego Zakładu Komunikacji S.A  posiadają nowe tablice rejestracyjne, które mają zielone tło i czarne litery. Umożliwiają one wyróżnienie z ogółu pojazdów tych, które są ekologiczne i nie szkodzą środowisku. Do końca sierpnia br. takich pojazdów w MZK S.A. będzie 10 sztuk.

 

  


Miejski Zakład Komunikacji informuje, że od dnia 20.04.2020r. otwarty zostanie Punkt Doładowań w Biurze Podróży "Malarczyk" zlokalizowany przy Placu 23 Stycznia 11. Punkt czynny będzie w godzinach 12:00 - 16:00   


  


W związku z rosnącym zagrożeniem zakażenia COVID-19 na terenie Miasta i Gminy Krotoszyn, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski jako organizator publicznego transportu zbiorowego zawiesza od dnia 14 kwietnia 2020 roku (wtorek) do odwołania  realizację wszystkich kursów na trasie linii K-1 na terenie Miasta  i Gminy Krotoszyn.
Autobusy linii K-1  kursować będą na następującej trasie: Ostrów Wielkopolski – Lamki – Łąkociny – Daniszyn – Mazury – Borowina Leśniczówka. Trasa powrotna: Borowina Leśniczówka – Mazury – Daniszyn – Łąkociny – Lamki – Ostrów Wielkopolski.
    


Miejski Zakład Komunikacji S.A. informuje, że Punkt Obsługi Pasażera przy ulicy Lotniczej 30 (siedziba MZK S.A.) w dniu 10.04.2020r. będzie nieczynny.   


W związku z epidemią koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego oraz gmin ościennych, Miejski Zakład Komunikacji informuje, że w dniu 13 kwietnia 2020 roku (Poniedziałek Wielkanocny) nie będą kursować autobusy komunikacji miejskiej.

Przypominamy również, że od 25 marca, zgodnie z zarządzeniem premiera RP, połowa miejsc w autobusach musi być wolna. W mocy pozostają także ograniczenia w przemieszczaniu się. Z domu nie można wychodzić z wyjątkiem:

- dojazdu do i z pracy (dotyczy to również zakupów związanych prowadzeniem działalności),

- wolontariatu na rzecz walki z COVID-19,

- załatwienia spraw niezbędnych do życia codziennego (zakupy, wykupienie lekarstw, wizyta u lekarza, opieka nad bliskimi, wyprowadzenie psa).

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Zostań w domu!   


Miejski Zakład Komunikacji informuje, że od dnia 04.04.2020r. do odwołania nieczynny będzie Punkt Doładowań "Malarczyk" (Plac 23 Stycznia 11).   


Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (DZ. U. poz. 491,  z późn. zm.) w okresie od dnia 25 marca 2020 r. do odwołania  w autobusie w tym samym czasie nie może znajdować się więcej osób niż połowa miejsc siedzących.
    


Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, jako organizator transportu publicznego, oraz Miejski Zakład Komunikacji S.A. w Ostrowie Wielkopolskim informują, o możliwości zwrotu środków pieniężnych za niewykorzystane bilety okresowe ulgowe (30-dniowe, 14-dniowe, 7-dniowe), MZK S.A. wskazuje na metodykę postępowania pasażera w przypadku podjęcia decyzji o złożeniu wniosku o zwrot ww. środków pieniężnych:
1)    druk wniosku dostępny jest na stronie internetowej MZK S.A., w Punktach Obsługi Pasażera przy ul. Asnyka 8 oraz ul. Lotniczej 30 (druk wniosku),
2)    wniosek należy złożyć w wersji papierowej w Punktach Obsługi Pasażera przy ul. Asnyka 8 lub ul. Lotniczej 30. Do wniosku o anulowanie biletu okresowego wymagane jest fizyczne dołączenie Ostrowskiego Biletu Elektronicznego oraz paragonu (paragon nie jest wymagany w przypadku, gdy zakup biletu nastąpił za pośrednictwem internetu lub aplikacji moBilet),

CZYTAJ DALEJ>>>>>>

DRUK WNIOSKU O ANULOWANIE BILETU OKRESOWEGO ULGOWEGO   


Strona 9 z 39First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Last   
 
Szukaj


BiletomatZakup biletu komunikacji miejskiej

przez telefon komórkowy

 

 

----------------------------------------------

 

mPay

 

Zakup biletu komunikacji miejskiej

przez telefon komórkowy

 

----------------------------------------------

 

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W MZK

 

----------------------------------------------

 

 

 

OSTROWSKI ROWER MIEJSKI

 

 -----------------------------------------------

 

 

 


REJESTRACJA  E-BILETU 

 

LOGOWANIE DO SYSTEMU  E-BILETU

 

-----------------------------------------------

 

 

 

 

 

APLIKACJA myBUS ONLINE

informacja o odjazdach autobusów

 

 

 

-----------------------------------------


 

 

 
-----------------------------------------------  

 Informacje dla akcjonariuszy
 

-----------------------------------------------  

 

 

 

 

 Oficjalna strona Miasta

Ostrowa Wielkopolskiego

 

 -----------------------------------------------

 

 

Centrum Rozwoju Komunalnego


 

 -----------------------------------------------
 Jesteśmy na Facebooku


 -----------------------------------------------

 

 

 

Jesteśmy na instagramie

 

-----------------------------------------------

 

Numery boczne autobusów

niedostosowanych do

przewozu osób niepełnosprawnych


#255, #262, #266