Prezentacja nowych ELEKTROBUSÓW

Dziś tj. 19 maja 2026 roku przed 3mk Arena odbyła się oficjalna prezentacja 6 nowych autobusów elektrycznych marki Solaris. Autobusy zostały sfinansowane z Krajowego Planu Odbudowy, z Narodowego Funduszu ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz ze środków własnych Miejskiego Zakładu Komunikacji S.A. w Ostrowie Wielkopolski.