Zapraszamy na prezentację autobusów elektrycznych 19 maja br. przed 3mK Arena

Miejski Zakład Komunikacji S.A. zaprasza wszystkich mieszkańców na prezentację 6 autobusów miejskich niskopodłogowych z napędem elektrycznym zakupionych w ramach przedsięwzięcia pn.”zakup elektrycznych autobusów wraz z dedykowanym systemem ładowania w celu obniżenia wykorzystania paliw emisyjnych w publicznym transporcie zbiorowym Ostrowa Wielkopolskiego”  dofinansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy.  Prezentacja odbędzie się 19 maja 2026 roku o godz. 11:00 przed 3mK Arena Ostrów Wielkopolski ul. Andrzeja Kowalczyka 1.